Greenasia

Przejdź do treści

Menu główne:

SYN-AKE, 4%
Matrixyl 3000,3%
SYN-COLL, 2,5%
Matrixyl synthe'6, 2%
Witamina B3, 2%

Ekstrakt winogron, 2%
Ekstrakt z borówki brusznicy, 2%

EAN: 5903899240142
BeautyPoint anti wrinkle face serum 30+
Trzy opatentowane peptydy, jad żmii, witamina B3 i ekstrakt z borówki są niezwykle skuteczne w walce z pierwszymi zmarszczkami. Krem wyraźnie spłyca i redukuje zmarszczki. Poprawia elastyczność skóry. Wszystko dzięki stymulacji naturalnej produkcji kolagenu jak i ochrony przed jego degradacją. Krem skutecznie naprawia również uszkodzenia spowodowane fotostarzeniem. Skuteczność to efekt odmłodzenia skóry nawet o ponad 5 lat i redukcja zmarszczek do 100% po 2 miesiącach stosowania. Składniki kremu zapewniają również odpowiednie nawilżenie skóry. Ponad 95% składników jest pochodzenia naturalnego.
SYN-AKE®: Efekt „botox-like”. Składnik ten to syntetyczny kompleks peptydowy, w którym wiodącą rolę odgrywa substancja naśladująca działanie naturalnego peptydu z jadu żmii o nazwie trwożnica Waglera (Temple viper). Badania kliniczne potwierdziły jego natychmiastowe działanie oraz brak skutków ubocznych.
Matrixyl 3000 (Palmitoyl Tripeptyde-1, Palmitoyl Tripeptyde-7): Odwraca proces naturalnego starzenia się skóry oraz naprawia uszkodzenia spowodowane fotostarzeniem. Wyraźnie spłyca i redukuje zmarszczki. Poprawia elastyczność skóry. Jego skuteczność to efekt odmłodzenia skóry o 2 lata w ciągu miesiąca i nawet ponad 5 lat po 2 miesiącach stosowania (testy In vivo, 3% Matrixyl 3000).
Matrixyl® synthe'6: Ten opatentowany peptyd jest niezwykle skuteczny w walce z pierwszymi zmarszczkami. Badania potwierdziły redukcję zmarszczek po 2 miesiącach stosowania od 31% do 100%.
SYN®-COLL (Palmitoyl Tripeptide-5): SYN®-COLL to innowacyjny, opatentowany peptyd, który stymuluje naturalne mechanizmy do produkcji kolagenu i ochrony przed jego degradacją. Zmniejsza zmarszczki wszelkiego typu. Poprawia wygląd skóry, zmniejsza blizny i rozstępy.
Witamina B3: Zmniejsza utratę wody przez skórę. Reguluje procesy odnowy naskórka. Stymuluje produkcję kolagenu w fibroblastach (komórkach skóry). Jest silnym przeciwutleniaczem, hamuje powstawanie wolnych rodników. Chroni skórę przed promieniowania UV, główną przyczyną jej starzenia się. Zmniejsza przebarwienia i zapobiega powstawaniu nowych. Dzięki niej skóra staje się gładsza, zdrowsza, młodsza. Jest znakomitym składnikiem dla cery trądzikowej i suchej.
Ekstrakt z borówki brusznicy: Bardzo dobrze wpływa na biosyntezę kolagenu i stabilność tkanki łącznej. A dzięki temu poprawia jędrność skóry. Pomaga w pozbyciu się piegów i plam pigmentacyjnych.
Ekstrakt z winogron: Winogrona są bogate w potas, fosfor, wapń, magnez, bor, jod, miedź i żelazo, witaminy z grupy A, B i C oraz przeciwutleniające związki polifenolowe – flawonoidy i resweratrol. Ekstrakt z winogron chroni skórę przed infekcjami, podrażnieniami, stresem oksydacyjnym oraz promieniami UV. Działa również regenerująco na skórę np. po intensywnym opalaniu lub niewłaściwej pielęgnacji. Dodatkowo poprawia koloryt cery oraz silnie ją nawilża.
_____________________________________________________________________________________________________________________
SYN-AKE, 3%
Matrixyl 3000, 3%
Palmitoyl Tripeptide-5 (Syn-Coll), 3%
Matrixyl synthe 6, 2%
PRUNUS AVIUM FLOWER EXTRACT, 2%
CUCUMBER EXTRACT, 2%

EAN: 5903899240159
BeautyPoint anti wrinkle eye serum 30+
Trzy opatentowane peptydy, jad żmii oraz składniki dedykowane do pielęgnacji delikatnej skóry pod oczami zapewniają wyjątkową skuteczność. Krem wyraźnie spłyca i redukuje zmarszczki. Poprawia elastyczność i nawilżenie skóry. Wszystko dzięki stymulacji naturalnej produkcji kolagenu jak i ochrony przed jego degradacją. Krem skutecznie naprawia również uszkodzenia spowodowane fotostarzeniem. Skuteczność to efekt odmłodzenia skóry nawet o ponad 5 lat i redukcja zmarszczek do 100% po 2 miesiącach stosowania. Ponad 95% składników jest pochodzenia naturalnego.
Matrixyl® 3000 (Palmitoyl Tripeptyde-1, Palmitoyl Tripeptyde-7): Odwraca proces naturalnego starzenia się skóry oraz naprawia uszkodzenia spowodowane fotostarzeniem. Wyraźnie spłyca i redukuje zmarszczki. Poprawia elastyczność skóry. Jego skuteczność to efekt odmłodzenia skóry o 2 lata w ciągu miesiąca i nawet ponad 5 lat po 2 miesiącach stosowania (testy In vivo, 3% Matrixyl 3000).
Matrixyl® synthe'6: Ten opatentowany peptyd jest niezwykle skuteczny w walce z pierwszymi zmarszczkami. Badania potwierdziły redukcję zmarszczek po 2 miesiącach stosowania od 31% do 100%.
SYN-AKE®:  Efekt „botox-like”. Składnik ten to syntetyczny kompleks peptydowy, w którym wiodącą rolę odgrywa substancja naśladująca działanie naturalnego peptydu z jadu żmii o nazwie trwożnica Waglera (Temple viper). Badania kliniczne potwierdziły jego natychmiastowe działanie oraz brak skutków ubocznych.
PRUNUS AVIUM FLOWER EXTRACT (ekstrakt z kwiatu wiśni): Pełni funkcję naturalnego filtra UV. Oczyszcza skórę z martwych komórek. Poprawia elastyczność naczyń krwionośnych. Opóźnia powstawanie zmarszczek. Doskonale nawilża, odżywia i napina skórę. Idealny składnik do pielęgnacji cery suchej, delikatnej, podrażnionej, wymagającej nawilżenia. Oraz do pielęgnacji delikatnych okolic oczu.
CUCUMBER EXTRACT (ekstrakt z ogórka): Jest wspaniałym, wszechstronnie działającym dodatkiem do kosmetyków pielęgnacyjnych. Ma właściwości przeciwzapalne i napinające skórę. Złuszczające martwy naskórek. Sprawia, że zmarszczki stają się mniej widoczne, a cera zdrowsza i lśniąca. Idealny składnik do pielęgnacji delikatnej skóry pod oczami.
SYN®-COLL (Palmitoyl Tripeptide-5): SYN®-COLL, innowacyjny, opatentowany peptyd, który stymuluje naturalne mechanizmy do produkcji kolagenu i ochrony przed jego degradacją. Zmniejsza zmarszczki wszelkiego typu. Poprawia wygląd skóry, zmniejsza blizny i rozstępy.
_____________________________________________________________________________________________________________________
SYN-AKE, 4%
SYN-COLL (Palmitoyl Tripeptide-5), 2,5%
Matrixyl Morphomics, 2%
Witamina B3, 2%
EKSTRAKT Z WINOGRON, 2%
EKSTRAKT Z BORÓWKI BRUSZNICY, 2%

EAN: 5903899240166
BeautyPoint anti wrinkle face serum 50+
Dwa opatentowane peptydy, w tym Matrixyl Morphomics najskuteczniejszy w redukcji głębokich zmarszczek, jad żmii, witamina B3 w stężeniu 2% i ekstrakt z borówki są niezwykle skuteczne w walce z nawet głębokimi zmarszczkami. Krem wyraźnie spłyca i redukuje zmarszczki. Poprawia elastyczność skóry. Wszystko dzięki stymulacji naturalnej produkcji kolagenu na wszystkich etapach jego tworzenia. Oraz ochronie przed jego degradacją. Skuteczność to efekt odmłodzenia skóry nawet o ponad 5 lat i redukcja zmarszczek do 100% po 2 miesiącach stosowania. Pozostałe składniki kremu zapewniają odpowiednie nawilżenie i regenerację skóry. Ponad 95% składników jest pochodzenia naturalnego.
SYN®-COLL (Palmitoyl Tripeptide-5): SYN®-COLL, innowacyjny, opatentowany peptyd, który stymuluje naturalne mechanizmy do produkcji kolagenu i ochrony przed jego degradacją. Zmniejsza zmarszczki wszelkiego typu. Poprawia wygląd skóry, zmniejsza blizny i rozstępy.
Matrixyl Morphomics (Palmitoyl Tripeptide-56): Ten peptydy jest najskuteczniejszy w redukcji głębokich zmarszczek. Jego efektywność wynika z oddziaływania na cały szlak produkcji kolagenu.
SYN-AKE®: Efekt „botox-like”. Składnik ten to syntetyczny kompleks peptydowy, w którym wiodącą rolę odgrywa substancja naśladująca działanie naturalnego peptydu z jadu żmii o nazwie trwożnica Waglera (Temple viper). Badania kliniczne potwierdziły jego natychmiastowe, skuteczne działanie.
VACCINIUM ANGUSTIFOLIUM EXTRACT: Bardzo dobrze wpływa na biosyntezę kolagenu i stabilność tkanki łącznej. A dzięki temu poprawia jędrność skóry. Pomaga w pozbyciu się piegów i plam pigmentacyjnych.
 
VITIS VINIFERA SEED EXTRACT (ekstrakt z winogron): Winogrona są bogate w potas, fosfor, wapń, magnez, bor, jod, miedź  i żelazo, witaminy z grupy A, B i C oraz przeciwutleniające związki polifenolowe – flawonoidy i resweratrol. Ekstrakt z winogron chroni skórę przed infekcjami, podrażnieniami, stresem oksydacyjnym oraz promieniami UV. Działa również regenerująco na skórę np. po intensywnym opalaniu lub niewłaściwej pielęgnacji. Dodatkowo poprawia koloryt cery oraz silnie ją nawilża.
NICITINIC ACID (witamina B3): Witamina B3 zmniejsza utratę wody przez skórę. Reguluje procesy odnowy naskórka. Stymuluje produkcję kolagenu w fibroblastach (komórkach skóry). Jest silnym przeciwutleniaczem, hamuje powstawanie wolnych rodników. Chroni skórę przed promieniowania UV, główną przyczyną jej starzenia się. Zmniejsza przebarwienia i zapobiega powstawaniu nowych. Dzięki niej skóra staje się gładsza, zdrowsza, młodsza. Jest znakomitym składnikiem dla cery trądzikowej i suchej.
_____________________________________________________________________________________________________________________
 
EKSTRAKT Z ALOESU, 5%
ALLANTOINA, 2%
BETAINA, 2%
WYCIĄG Z ALG, 2%
HIALURONIAN SODU, 1,5%

EAN: 5903899240180
BeautyPoint dry skin face
Krem intensywnie i na długo nawilża wszystkie warstwy skóry. Aktywnie zapobiega utracie wody przez naskórek (ogranicza TEWL). Działa łagodząco. Przyśpiesza regenerację naskórka. Zwiększa elastyczność skóry. Już od pierwszego zastosowania twoja skórą będzie bardziej miękka i gładsza. Krem szybko się wchłania. Nadaje skórze miękkość i gładkość. Ponad 95% składników jest pochodzenia naturalnego.
ALLANTOIN: Alantoina to składnik o działaniu łagodzącym, przeciwzapalnym i regenerującym, który pobudza podziały komórkowe i dzięki temu sprzyja odnowie i gojeniu uszkodzonego naskórka. Poza tym zmniejsza zaczerwienienie i podrażnienie skóry, działa nawilżająco, zmiękcza i wygładza naskórek, chroni przed czynnikami zewnętrznymi oraz wykazuje również własności przeciw rodnikowe.
BETAINE: Silnie nawilża skórę poprzez redukcję TEWL już przy małej koncentracji Wyższe stężenia pozwalają osiągnąć jeszcze lepsze efekty. Jest to doskonały składnik dla suchej skóry. Zwiększa elastyczność skóry poprzez stabilizację nawilżenia.
ALOE BARBADENSIS EXTRACT (ekstrakt z aloesu): Wykazuje działanie regenerujące (wpływ na sprawność podziałów komórkowych, „przypominaniu" skórze jej młodzieńcze czasy). Stymuluje mikrokrążenie skórne.  Stymuluje fibroblasty - komórki produkujące kolagen i elastynę. Głęboko nawilża skórę.
SODIUM HYALURONATE (hialuronian sodu): Odpowiada za regenerację skóry, nawilżenie, rewitalizację, ujędrnienie. Pobudza procesy regeneracji. Uwadnia wszystkie warstwy skóry.
ALGAE EXTRACT: Zawiera wiele substancji czynnych m.in. witaminy, a także mikro i makroelementy (wapń, brom, cynk, jod, żelazo, miedź, magnez i mangan) oraz proteiny, lipidy i polisacharydy. Hamują procesy starzenia się skóry, nawilża. Działa również przeciwzapalne. Poprawia mikrokrążenie (co wpływa na wzmocnienie naczyń krwionośnych. Tworzy na powierzchni skóry film, który ogranicza odparowywanie wody z naskórka, co sprzyja lepszemu nawilżeniu, regeneracji i kondycji skóry.
_____________________________________________________________________________________________________________________
EKSTRAKT Z OCZARU, 7%
NELUPURETM 3%
KORZEŃ LUKRECJI, 3%
WITAMINA B3, 2%

EAN: 5903899240173
BeautyPoint oil skin face
Specjalnie dobrane składniki dla cery tłustej efektywnie ograniczają produkcję sebum. Oczyszczają pory. I jednocześnie łagodzą podrażnienia i utrzymują optymalne nawilżenie skóry. NelupureTM to wspaniały dotyk kwiatów lotosu zapewniający piękny i promienny wygląd bez połysku. A co najważniejsze efekty widać już od pierwszego zastosowania. Korzeń lukrecji również reguluje wydzielanie sebum i jednocześnie nawilża i łagodzi. Ekstrakt z oczaru doskonale oczyszcza cerę. A witamina B3 w stężeniu 2% zapewnia skórze młody i zdrowy wygląd. Ponad 95% składników jest pochodzenia naturalnego.
NelupureTM to połączenie ekstraktów z dwóch rodzajów kwiatu lotosu: egipskiego lotosu błękitnego (Nymphaea caerulea) oraz indyjskiego lotosu orzechodajnego, tzw. świętego lotosu (Nelumbo nucifera). Ich synergiczne działanie zapewnia czystość i blask skóry. Redukuje nadmierną produkcję sebum w skórze oraz procesy zapalne zachodzące w porach, pozostawiając gładki, promienny i czysty wygląd twarzy.
NICITINIC ACID (witamina B3): Zmniejsza utratę wody przez skórę. Reguluje procesy odnowy naskórka. Stymuluje produkcję kolagenu w fibroblastach (komórkach skóry). Jest silnym przeciwutleniaczem, hamuje powstawanie wolnych rodników. Chroni skórę przed promieniowania UV, główną przyczyną jej starzenia się. Zmniejsza przebarwienia i zapobiega powstawaniu nowych. Dzięki niej skóra staje się gładsza, zdrowsza, młodsza. Jest znakomitym składnikiem dla cery trądzikowej i suchej.
WITCH HAZEL DISTILLATE (ekstrakt z oczaru): Oczar odświeża skórę, przyśpiesza gojenie się ran, oparzeń, egzem i wrzodów. Doskonale wpływa na zanieczyszczoną cerę o zatkanych porach. Ogranicza znacznie wydzielanie łoju. Jest szczególnie polecany do pielęgnacji cery trądzikowej oraz naczynkowej, nadmiernie zaczerwienionej i alergicznej.
GLYCYRRHIZA GLABRA ROOT EXTRACT (ekstrakt z korzenia lukrecji): Redukuje nadmierną produkcję sebum. Doskonale nawilża i łagodzi podrażnienia. Redukuje obrzęki. Przyśpiesza regenerację.
_____________________________________________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________________________________________
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego