Greenasia

Przejdź do treści

Menu główne:

Jeśli myślisz o wyjeździe do Tajlandii to nie mogłeś trafić lepiej. Nie tylko zadbamy o Ciebie na miejscu. Ale przede wszystkim jeśli tylko będziesz chciał/chciała pokażemy również miejsca do których nie docierają turyści.

To może być plaża tylko dla Ciebie lub dla Was :). Ukryte w dżungli wodospady. Stare świątynie buddyjskie ukryte w grotach. Zobaczysz jak szybko dżungla pochłania to co stworzył człowiek. I wiele, wiele więcej... wszystko zależy od Ciebie.
Będziemy robić dużo zdjęć w trakcie twojego pobytu. Oczywiście są one tylko dla Ciebie.

 
A może marzysz o wyjątkowej sesji zdjęciowej... w egzotycznej scenerii. Pomożemy ją zorganizować (profesjonalny fotograf, miejsca, transport).
Samo zwiedzanie i przygoda to nie wszystko. Beauty Travel zadba również o twój wygląd. Począwszy od masaży wykonywanych przez najlepsze masażystki. Jak również całą gamę zabiegów pielęgnacyjnych, które będziesz mogła wykonać w sprawdzonych salonach SPA.

 
W Tajlandii wykonuje się bardzo dużo zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Lekarze mają więc ogromne doświadczenie i praktykę. A jednocześnie stosunkowo niskie koszty. Jeśli więc jesteś zaintresowana jakimś zabiegiem skontakuj się z nami.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego