KOLOIDALNE ZŁOTO - BLOG - Greenasia

Przejdź do treści

Menu główne:

KOLOIDALNE ZŁOTO

Greenasia
Opublikowany przez w SKŁADNIKI AKTYWNE · · Download GOLD_pol.mp4
Tags: złotogoldcolloidalgold
Rezultatem używania kosmetyków, w których skład wchodzi koloidalne złoto, jest jedwabista, delikatna cera. Badania wykazały wysoką skuteczność kosmetyków zawierających złoto w pielęgnacji każdego rodzaju skóry zmęczonej z oznakami stresu czy starzenia się. To dzięki obecności złota opóźniony zostaje proces powstawania zmarszczek, a już istniejące zmarszczki ulegają znacznemu spłyceniu. Preparaty z jego zawartością działają długotrwale, spowalniając procesy starzenia i skutecznie likwidując drobne zmarszczki. Nanocząsteczki złota są w stanie dotrzeć do warstwy podstawnej naskórka, uruchamiając tym samym mechanizmy związane z systemem jego nawilżania i regeneracji. Wysokie stężenie złota w preparacie powoduje zwężenie porów oraz tworzy cenny film na skórze, który chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Złoto wykazuje także silne właściwości antybakteryjne. Jest również bardzo dobrym nośnikiem dla innych czynnych składników, przyspiesza ich migrację w głąb skóry. Kierunki działania koloidalnego złoto:
 
Nawilża - złoto posiada bardzo silne właściwości nawilżające i odżywcze. Sprawdza się nawet w pielęgnacji bardzo przesuszonej skóry.
 
Odmładza skórę - złoto pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny czyli dwóch głównych struktur odpowiedzialnych za jędrność i napięcie skóry. Dzięki temu skóra o wiele dłużej pozostaje napięta i jędrna.
 
Rozświetla - zabiegi czy kosmetyki ze złotem na długo rozświetlają skórę nadając jej zdrowy i promienny wygląd.
 
Chroni skórę - cząsteczki złota tworzą na powierzchni górnych warstw skóry ochronny film. Chroni on skórę przed szkodliwym działaniem zanieczyszczeń i związków pochodzenia zewnętrznego.
 
Działa antybakteryjnie - złoto wykazuje silne właściwości antybakteryjne przez co sprawdza się w walce z trądzikiem, wypryskami i zaskórnikami.
 
Likwiduje przebarwienia - dzięki swoim właściwościom, złoto jest również używane w celu likwidacji plam i przebarwień. Kuracja z jego udziałem przynosi szybkie i bardzo dobre efekty.
 
Regeneruje - złoto zawarte w kremach i serum ma wspaniałe właściwości regeneracyjne. Sprawdza się zwłaszcza po wakacjach kiedy skóra jest przesuszona i zniszczona przez słońce. Preparaty ze złotem doskonale łagodzą podrażnienia i przywracają skórze równowagę.
 
Łagodzi opuchnięcia i obrzęki - kremy pod oczy z zawartością złota doskonale sprawdzają się w likwidacji obrzęków, opuchnięć i cieni.
 
Kompleksy ze złotem. Złoto jest również bardzo dobrym nośnikiem dla innych biologicznie czynnych składników, przyspiesza ich migrację w głąb skóry. Dlatego często w jego towarzystwie pojawiają się inne cenne substancje.
 
Koloidalne złoto znajdziesz w następujących naszych kosmetykach:
(JI014G) EAST-SKIN GOLD 3D FACIAL MASK
(MO052G) MOODS COLLAGEN GOLD LIP MASK
(MO050) MOODS COLLAGEN GOLD 360 degree eye mask
(MO048G) MOODS COLLAGEN GOLD FACIAL MASKBrak komentarzy

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego