KOKOS - BLOG - Greenasia

Przejdź do treści

Menu główne:

KOKOS

Greenasia
Opublikowany przez w SKŁADNIKI AKTYWNE ·
Tags: kokoscoconutregeneracja
 
COCOS NUCIFERA FRUIT EXTRACT: prawdziwa skarbnica substancji regenerujących, odżywczych i nawilżających dla skóry. Efektywnie nawilża, wygładza i uelastycznia skórę. Odbudowuje naturalną barierę ochronną skóry. Szybko penetruje w głąb skóry i nie zostawia tłustego filmu.

 
Kokos zaczął zdobywać uznanie w kosmetyce w chwili, gdy odkryto, że zawarte w nim lipidy są zbliżone do substancji występujących w naszej skórze. Za sprawą tego podobieństwa, łatwiej przyswaja ona składniki pielęgnacyjne zawarte w wyciągach z kokosa, które są prawdziwą skarbnicą nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz substancji regenerujących, odżywczych i nawilżających.

 
Składnik ten pomaga utrzymać skórę w dobrej kondycji. Świetnie nawilża skórę, wygładzają ją i uelastyczniają. I co najważniejsze, dzięki dużej zawartości lipidów efekt ten jest trwały. Ekstrakt z owoców kokosa pomaga w regeneracji naturalnej bariery ochronnej skóry. Zaletą tego składnika jest również to, że bardzo szybko penetruje w głąb skóry i nie zostawia tłustego filmu. Jego przyjemny, lekko słodki, ale delikatny zapach sprawia, że używanie kosmetyków zawierających ekstrakt z owoców kokosa potrafi stać się prawdziwą ucztą dla zmysłów.

 
Kosmetyki na bazie kokosa będą naszym sprzymierzeńcem także w walce z przebarwieniami. Zarówno tymi, będącymi następstwem procesów starzenia się. Jak i powstałymi w wyniku częstej ekspozycji na działanie promieni słonecznych. Obecne w składzie cukry, proteiny i sole mineralne doskonale nawilżają skórę, a ponadto zmiękczają ją i chronią przed wolnymi rodnikami. Regularnie stosowane, pozwolą nam odzyskać idealnie gładką, jędrną i promienną cerę.
 Ze względu na dużą zawartość lipidów, produkty kosmetyczne z ekstraktem z kokosa z pewnością docenią też osoby o suchej i szorstkiej skórze.
Składnik ten znajduje się w masce w płachcie MOODS SNAIL COCONUT FACIAL MASK.

Składnik ten znajdziecie w masce na twarz MOODS SNAIL COCONUT FACIAL MASK.Brak komentarzy

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego